Об'яви

Українська Православна Церква

Київський Патріархат

смт Вапнярка

Дорогі браття і сестри! Всякий православний християнин протягом свого життя повинен приступити до Таїнств Сповіді та Причастя Крові й Тіла Христових - найважливіших Таїнств Православної Церкви. Якщо дотепер це було вам невідомо, або інші причини відволікали вас від цих рятівних Таїнств, сердечно благаємо вас усунути це непорозуміння. Приходьте до Сповіді й Причастя, і хай Всеблагий Господь благословить вас!

Вапнярський чоловічий монастир святого преподобного Феодора, князя Острозького Вінницької єпархії УПЦ КП запрошує всіх відвідати Богослужіння нашої Церкви, які здійснюються переважно українською мовою, що допомагає православному віруючому залучитися до істинного віровчення, яке тисячоліттями зберігає і проповідує Православна Церква!

Тут будуть раді і всім, хто вирішив попрацювати во славу Божу, щоб випробувати свої сили в ролі трудівників чи послушників. Врата нашої обителі привітно розчинені для всіх бажаючих всебічно присвятити своє життя Богові, ставши монахом.

Церква чекає і меценатів, небайдужих до долі обителі, заможних людей і підприємців, адже фінансова підтримка є вкрай необхідною для подальшого відродження монастирського життя!

Для замовлення в нашій Церкві православних обрядів:

- хрещення ;

- вінчання ;

- освячення осель, автомобілів, крамниць ;

- поховання,

а також з приводу традиційного православного молитволікування:

- маслособорування ;

- помазання освяченим єлеєм від чудотворних ікон ;

- відправлення індивідуальних заздоровних молебнів ;

- акафістів ;

- читання Псалтиря ;