Login Form

Святі Першоверховні Апостоли моліть Бога за нас

Святкове Богослужіння 12 липня в день свв.Петра і Павла відслужив намісник монастиря -Архімандрит Серафим.Під час проповіді він наголосив на важливості ревної любові до Бога,яка була у святих апостолів і якої так не вистачає у нас,але не дивлячись на всі труднощі сьогодення, треба брати приклад зі святих мужів віри,які змогли подолати всі перешкоди та гоніння,змогли вистояти,заснувати та укріпити Церкву Христову,тому що мали любов в своєму серці,наслідувати їх і закликав сучасних християн намісник монастиря.Після Літургії відбувся ще Молебень до святих Петра і Павла,в якому прихожани монастиря принесли свої молитви до угодників Божих,служба закінчилась традиційним Многоліттям.

Фото тут

 

 

 

 

Прохання про допомогу

 

Просимо Вас допомогти на будівництво монастирських келій та приміщень для надання першочергової допомоги нужденним, бездомним, які звертаються в монастир, а також допомогти дітям-сиротам, інвалідам, які потребують постійного догляду

 

 

 

 

Молимось за Всіх жертводавців і просимо Господа милості для них.

Ап. Павло: "Хто сіє щедро - той щедро пожне".

 

Святкування Різдва Христового в монастирі.

 

rizdvo

В новому,2015 році, святкування було затьмарене подіями на сході нашої держави, але це свято, не дивлячись на смуток,завжди вселяло і буде вселяти надію на краще майбутнє, на очікування чуда, і чудо стається кожного року - в світ приходить Спаситель для спасіння кожної людини, яка цього забажає! Святкові різдвяні Богослужіння, які проходили в монастирі в ці святкові дні, були поєднані спільною молитвою за мир, спокій в нашій державі, і була впевненість у всіх відвідувачів служб, що Господь почув наші молитви і допоможе визволити нас від нашестя загарбників. Активні прихожани монастиря взяли участь в традиційному колядуванні по селищу, люди в більшості своїй радо зустрічали колядників, роздавались примірники газети "Голос Православ'я", де розміщено Різдвяне послання нашого Патріарха-Філарета, а в недільній школі відбулося святкове заняття, на яке прийшли також батьки учнів школи і колядки лунали в спільному виконанні дорослих та дітей. В ці хвилини відчуваєш, що велике майбутнє чекає на нашу державу, нашу Церкву, тому що ніщо не зможе здолати наш народ, його віру, бо з нами-Бог! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чин освячення Хреста на місці майбутньго храму в Тульчинській землі

IMG 0888головна

     4 січня,в неділю,після відслуженої Божественної Літургії та Молебня до св.вмц.

Анастасії в монастирі, намісник монастиря-архимандрит Серафим взяв участь в закопці та освяченні Хреста в

місті Тульчин, де буде побудований Храм на честь Вознесіння Господнього.

Це буде перший храм Церкви Київського Патріархату як в місті, так і в районі.

Чин освячення очолював наш Владика-Єпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл,були присутні-

духовенство Вінницької єпархії, представники самооборони та прихожани новоствореної парафії.

Дух єднання, радості був помітно відчутний на цій молитві,тому що це-Богоугодна справа,з Божою

допомогою наша Церква міцніє та зростає!

Фото тут

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Недільна школа 

 Недільна школа

 

     Нещодавно в монастирі відбулася приємна подія: в кінці листопада місяця учні недільної школи, яка розпочала діяти при монастирі з вересня місяця, перейшли в нове приміщення, яке спеціально було відремонтоване на другому поверсі головної будівлі. Також тут розмістилась і монастирська бібліотека. На сьогоднішній день школу відвідують 14 учнів, які із задоволенням щотижня приходять до монастиря. На заняттях, які тривають приблизно до 3-ох годин, вони вчаться за спеціально розробленою програмою для недільних шкіл. Були закуплені підручники, які видані нашою церквою в київських видавництвах. Застосовується і додаткова цікава література, видана в Чернівцях видавництвом "Благодатний вогонь" (розмальовки, збірки віршів, оповідань на релігійну тематику). Монастир передплачує і дитячі християнські журнали. Серед них-"Шишкін ліс" та "Богдан". Там дуже багато матеріалу, щоб уроки проходили в цікавій, ігровій, пізнавальній формі. Коли має час, долучається до проведення занять і намісник монастиря-Архимандрит Серафим. Маючи педагогічну та музичну освіту, багато років пропрацювавши в школі, він знає-чим зацікавити молоде покоління, спрямувати його до християнських цінностей. Монастир має велику колекцію відео-та аудіо- дисків, тому на кожному занятті 15-20 хвилин приділяється перегляду мультфільмів та інших матеріалів. Дітям це дуже до вподоби! Ну і,  звичайно, наприкінці занять-традиційний чай із солодощами (цього добра,мабуть, у кожному храмі достатньо). Ось так-додавши трішки зусиль, фантазії, виховується молоде покоління нашої Церкви.Треба розуміти: без молоді церква не буде мати майбутнього! І кожний прихід, кожний монастир має долучитись до цієї богоугодної справи, а Бог нам в цьому буде помічником. Треба тільки мати бажання!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Єпископ Михаїл очолив богослужіння у Свято-Федорівському чоловічому монастирі

0291

     У неділю 24-ту після П’ятидесятниці Преосвященний Михаїл, єпископ Вінницький і Брацлавський, прибув з архіпастирським візитом до Свято-Федорівського чоловічого монастиря смт.Вапнярки.

На порозі храму владику привітали прихожани монастиря. Намісник монастиря архімандрит Серафим, подаючи хрест своєму Священноархімандриту, привітав Його і попросив під час сьогоднішнього богослужіння піднести свої молитви за мир в державі, за звільнення її від окупантів.
Після Святого Євангелія владика виголосив проповідь, в якій пояснив віруючим значення притчі про Милосердного Самарянина.
Після відпусту Божественної Літургії єпископ Михаїл звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом, в якому закликав всіх віруючих посилити свої молитви до Бога за якнайшвидше звільнення України від російських загарбників. Також владика з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета нагородив архімандрита Серафима (Котлярова) орденом Святого рівноапостольного великого князя Володимира третього ступеня за його плідну працю по розбудові монастиря та у зв’язку з 40-літтям від Дня народження.
Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
Владиці співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний Томашпільського району, намісник Свято-Федорівського чоловічого монастиря архімандрит Серафим (Котляров), благочинний Бершадського району прот.Ростислав Процанін та духовенство Вінницької єпархії.

 

 

 

 

 

 

 

Благодійна допомога

images

     Свято Федорівський монастир відкликнувся на благодійну ініціативу

"Захист та розвиток Вінниччини" та активно включився збирати

пожертви на допомогу нашій армії.

За 3 тижні було зібрано та перераховано на рахунки фонду- 4345 грн.,

а також щодня звершуються особливі молитви за всіх наших воїнів,які

захищають нашу державу від російських агресорів.Біженці з Донецька

Біженці

     27 липня Свято Феодорівський монастир прийняв біженців з Донецької області та розмістив їх для проживання в вільних монастирських келіях.

Люди, які раніше відвідували Богослужіння виключно в храмах Московського

Патріархату,знайшли притулок та затишок в церкві Київського Патріархату.

З розмови з ними видно-як вони здивовані: і відношенням до себе, і чинністю

Богослужінь, які вони відвідують,перебуваючи в монастирі, і тою «неправдою»,

якою їх «годували» московські батюшки,розповідаючи про Київський Патріархат.

В монастирі біженці забезпечені всім необхідним, але й самі вони активно

допомагають в повсякденних справах монастиря: прибирають храм,келії,

доглядають за квітами, городом, садом. Звичайно, вони бажають швидше

повернутись додому,тому всі разом в монастирі молимось,щоб швидше мир та

спокій повернулись на нашу рідну українську землю.

 

 

 

 

 

 

У Свято-Преображенському монастирі с.Флорино

освячено храм на честь

Святого Архістратига Божого Михаїла

337

     3 серпня 2014 року, в неділю 8-му після П’ятидесятниці, єпископ

Вінницький і Брацлавський Михаїл прибув з архіпастирським візитом у

Свято-Преображенський монастир с.Флорино Бершадського благочиння, де

здійснив чин освячення храму на честь Святого Архістратига Божого

Михаїла. Владику на порозі храму привітали віруючі. Настоятель Свято-Преображенської парафії с.Флорино ієрей Назарій Лотоцький, підносячи хрест архіпастирю, запросив Його здійснити чин освячення храму, який у цей день був заповнений віруючими. Була звершена Божественна Літургія, на якій під час малого входу владика нагородив протоієрейським хрестом настоятеля Свято-Преображенської парафії с.Флорино ієрея Назарія Лотоцького.

Під час своєї проповіді владика закликав віруючих підносити молитви за

визволення нашої землі від окупантів, які на сході нашої держави чинять

беззаконня, сіють ненависть,ворожнечі та смерть. Далі єпископ Михаїл

нагородив Патріаршими відзнаками та архієрейськими грамотами меценатів

та жертводавців. Під час богослужіння були присутні представники районної

влади. Богослужіння завершилось уставним многоліттям. Владиці

співслужили: секретар єпархії прот.Ігор Сіранчук, благочинний

Томашпільського району архімандрит Серафим (Котляров), благочинний

Бершадського району прот.Ростислав Процанін.

 

 

 

 

 

 

Дорогі браття та сестри! просимо молитися за Україну! За мир та спокій нашої Батьківщини та викорінення всякого зла і примноження любові.

Pist

Молитва за Україну

     Господи Ісусе Христе Боже наш, ми згрішили перед Тобою, і праведним Твоїм судом через неправди і беззаконня наші втратили мир і злагоду в Україні нашій. Ти, Господи, бачиш протистояння між владою і народом, Ти бачиш, як злі сили розпалюють ворожнечу і ненависть між людьми, Ти бачиш непримиренність між  протидіючими силами. Неправда породила в нас насилля, страждання невинних людей і кров. Ти ж, милостивий Господь, що не до кінця гніваєшся, дивлячись на наші вікові великі страждання, голодомор, гоніння на Церкву, заслання і катування, а ще більше – на велике терпіння нашого народу, бо ми і в стражданнях, і в неволі не втрачали віру в Тебе, єдиного істинного Бога – Ти змилувався над нами і дарував нам свободу і державу. Дякуємо тобі за милосердя Твоє, і припадаючи знову дякуємо за Твою безмежну любов. Ми хоч і грішимо перед Тобою, але ж і Тобі єдиному служимо.

Зглянься на нас, Чоловіколюбний Господи, і не карай нас гнівом Твоїм за наші провини вільні і не вільні, за наше протистояння і нерозумність, за нашу непримиренність, гордість і нетерпеливість один до одного, за наше небажання знаходити порозуміння. Але Ти, Боже наш, бачиш і навернення до тебе народу нашого, його віру і жертовність.

Господи Ісусе Христе, Ти сказав: «Без мене не можете робити нічого». Допоможи нам знайти примирення між протидіючими силами. Пошли в наші серця любов один до одного, мир і злагоду, – благає Тебе Церква Твоя.

Владико Многомилостивий, охорони нашу державу від тих, хто зазіхає на її незалежність і хоче розділити її. Господи, збережи нашу Українську державу, як Ти завжди оберігав християнські держави.

Господи Боже, Ти керуєш народами і кожною людиною, ти даєш владу і відбираєш її, надихни нашу владу, щоб вона служила тим, хто обрав її, а не своїм інтересам, або невеликій частині суспільства. Навчи людей, особливо тих, що називають себе християнами, не продавати свою совість ні дешево, ні дорого, бо вона буде потрібна їм у житті.

Господи, Спасителю наш, дай мудрість нашим народним депутатам, щоби вони приймали справедливі закони на благо народу і кожної людини, і не чинили неправди.

Господи Боже наш, Ти є суддя праведний, пошли суддям нашим благодатну допомогу і пробуди їхню совість, щоби вони не дивились на обличчя, на посади і на гроші, а чинили справедливий суд, щоби люди остаточно не втратили надію на правдивих суддів. Нагадай їм, Господи, що скоро і вони стануть перед Тобою на Твій суд.

Господи, напоум наших правоохоронців не застосовувати зброю проти свого народу, проти своїх батьків і матерів, братів і сестер. Навчи також нерозумних людей не спокушувати правоохоронців на насилля.

Господи, Боже наш, сьогодні Україна переживає тяжке випробування. Це наслідок наших гріхів і беззаконь. Не карай нас надмірно, але зглянься на наші немочі, прости нам провини наші і допоможи нам знайти примирення і справедливість, захисти нас від видимих і невидимих ворогів наших, які хочуть поневолити нас,  і помилуй народ наш, як Ти помилував ніневітян заради їх покаяння.

Бо Твоє є милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і навіки віків. Амінь.

Отче наш (тричі) Богородице Діво радуйся (тричі) Псалом 90